Sette Final Sınavına Giren Hande Erçel’in Bir Anda Eğitim Aşkına Düşmesi Dalga Konusu Oldu

Son dönemlerde başarısız bulunan oyunculuğu ve Hakan Sabancı ile yaşadığı aşkla gündeme gelen Hande Erçel, setten paylaştığı anlarla dikkat çekti. Geçtiğimiz yıl yarıda bıraktığı üniversite eğitimine geri dönen Erçel’in sette final sınavına girmesi, yorumları da beraberinde getirdi…

Hande Erçel’i bu yıl hiç konuşmadığımız kadar konuştuk. Sebebi malum, Hakan Sabancı ile yaşadığı aşk…

Bir süredir kabarık aşk defteriyle dikkat çeken Hakan Sabancı ile aşk yaşayan Hande Erçel, hem aşkıyla hem de oyunculuk performansıyla tartışma yaratıyor.

Hakan Sabancı’nın ciddi ilişki insanı olmadığını bilen bazı kişiler bu aşk için umutlu olmasa da bu ilişkinin evliliğe gittiğini konuşanlar da var. Hatta Hakan Sabancı’nın annesi Arzu Sabancı’nın da bu ilişkiye onay verdiği konuşuluyor.

Hem işte hem de aşkta yüzü gülmüş gibi görünse de Hande Erçel’in oyunculuk performansı birçok kişi tarafından beğenilmiyor ve hatta sık sık dalga konusu oluyor.

Özellikle Bambaşka Biri dizisinin ilk bölümündeki performansından sonra sosyal medya ayağa kalktı ve Erçel’in oyunculuğu birçok kişi tarafından tiye alındı.

Ardından Erçel’in oyunculuğunu geliştirmek için eğitimler aldığı söylendi…

Bambaşka Biri’nde Savcı Leyla karakterine hayat veren Erçel, setten bir videosunu paylaştı. Bu paylaşıma “Sette final sınavına da girdiğim oldu” notunu düştü.

Hatırlarsanız Hande Erçel geçtiğimiz yıl Hakan Sabancı ile aşk yaşamaya başladıktan sonra yarıda bıraktığı üniversite eğitimine geri dönmüştü.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Geleneksel Türk Sanatları Bölümü’nde okuyan Hande Erçel, geçtiğimiz yıl tekrar kayıt yaptırıp okuluna başlamıştı…

İşte bu paylaşımın ardından Hande Erçel’le ilgili birçok yorum yapıldı sosyal medyada…

?

?

Üniversiteye geri dönüşünü Hakan Sabancı’ya bağlayanlar oldu…

Hatta Yasemin Özilhan hatırlatması yapıldı…

Genç oyuncu Yasemin Ergene’ye yıllar önce müstakbel kayınvalidesi Emine Özilhan tarafından evlilik için üniversiteyi kazanma şartı koşulmuştu.

Yasemin Özilhan da İzzet Özilhan ile evlenebilmek için 4 ay içinde üniversite sınavına hazırlanıp Bilgi Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümünü kazanmıştı.

Hande Erçel belki de bir anda eğitim aşkına düşmüştür arkadaşlar, olamaz mı?

Ya da Arzu Sabancı etkisidir belki, bilemiyoruz!

Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x