Oyuncu Erdem Baş, AKP’den 5.Kez Aday Gösterilmeyen İbrahim Tatlıses’i Tiye Aldı!

Herkesin merakla beklediği cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimlerine bir aydan kısa bir süre kaldı. Partiler, milletvekili aday listelerini açıkladıktan sonra gözler İbrahim Tatlıses’e çevrildi. Bu seçimde AKP’den milletvekili aday adayı olan ünlü türkücü listeye gene giremedi. Bir süredir yurt dışında yaşayan oyuncu Erdem Baş, 5.kez aday gösterilmeyen İbrahim Tatlıses’i tiye aldı.

Seçim tarihinin belli olmasından sonra hem sanat hem de iş hayatının tanınmış birçok ismi partilere adaylık için başvuruda bulundu.

Partiler milletvekili aday listelerini açıkladıktan sonra, gözler bu sene de AKP’den aday adayı olan İbrahim Tatlıses’e çevrildi.

Ancak ünlü türkücü, bu sene de aday listesine giremedi ve sosyal medya hesabından bir açıklamada bulundu.

Yaptığı tuhaf paylaşımın ardından sosyal medyada gündem haline gelen Tatlıses ile ilgili pek çok kişi yorumda bulundu.

Geçtiğimiz senelerde Amerika’ya yerleşen ve ülke gündemini yakından takip eden oyuncu Erdem Baş’ın Tatlıses ile ilgili yaptığı paylaşım herkesi güldürdü.

Ünlü oyuncu paylaşımında ” Halk TV haberinde İbrahim Tatlıses 5. kez aday adayı oldu ama ismini listelerde bulamadı deyip, Tatlıses’in sesinden ‘Bulamadım bulamadım’ şarkısını girmiş. On numara dalga geçmek bu. Ben kibarlığımdan dalga geçmek diyorum siz ne derseniz deyin artık.” ifadelerini kullandı.

İşte o paylaşım;

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir