İstanbul’da Gökçek’in hayaleti dolaşıyor

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, Sultanbeyli’de bir matbaanın CHP logolu “İktidar olduğumuzda Apo’yu çıkartacağız” yazılı sahte broşürler bastığını duyurdu. Kaftancıoğlu, “Sahte broşürü basanlar ve bastıranlarla ilgili yargı sürecini başlatıyorum. 14 Mayıs itibariyle bu kişiler ve benzeri işlere kalkanların alabilecekleri en yüksek cezaları almalarının bizzat takipçisi olacağım” dedi.

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, İstanbul’un Sultanbeyli ilçesinde bulunan bir matbaanın CHP logolu “İktidar olduğumuzda Apo’yu çıkartacağız” yazılı sahte broşürler bastığını açıkladı. Kaftancıoğlu’nun bu akşam konuya ilişkin Twitter hesabından yaptığı açıklama şöyle:

“CHP LOGOSUYLA ‘İKTİDAR OLDUĞUMUZDA APO’YU ÇIKARTACAĞIZ’ DİYEREK SÖZDE PARTİ BROŞÜRÜ, STİCKER BASTIRMIŞLAR”

“Akşam akşam çaresizlikten düştükleri duruma biraz da gülelim diyerek bir vaka paylaşayım sizlerle. Yer Sultanbeyli’nde bir matbaa. CHP logosuyla “İktidar olduğumuzda Apo’yu çıkartacağız” diyerek sözde parti broşürü, sticker bastırmışlar. Komik kısmı şimdi geliyor: Matbaa ne hikmetse siparişi ve parayı verenin kim olduğunu bilmiyor. Kim bilir belki de uzaylılar:)

“SAHTE BROŞÜRÜ BASANLAR VE BASTIRANLARLA İLGİLİ YARGI SÜRECİNİ BAŞLATIYORUM”

Güldük eğlendik şimdi asıl söyleyeceğimize gelelim. CHP logosunu yalanlarına, algılarına kim alet ediyor ve aracı oluyorsa nefesimiz enselerinde olacak. Sahte broşürü basanlar ve bastıranlarla ilgili yargı sürecini başlatıyorum. 14 Mayıs itibariyle bu kişiler ve benzeri işlere kalkanların alabilecekleri en yüksek cezaları almalarının bizzat takipçisi olacağım.”

İşte o afişler

“GÖKÇEK GİDECEK SOL GELECEK” AFİŞLERİ DE BASILMIŞTI

29 Mart 2009’daki yerel seçimlere beş gün kala Ankara’daki bilbordlara asılan, “Gökçek gidecek sol gelecek” afişleri de, Osman Gökçek’in seçim afişlerinin bulunduğu depoda bulunmuştu.

Gökçek’in, “Ben yaptırmadım” diyerek inkar ettiği broşürlerin Osman Gökçek’in seçim afişlerinin bulunduğu depodan çıkması dikkati çekmişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir