Eşini terk edip patronuyla kaçtı: Adamın çirkin teklifi Müge Anlı’yı sinirlendirdi

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvuran Zekai Çolak, meme kanserine yakalanan ve yeni ameliyat olan eşinin evden kaçtığını söyleyerek yardım istedi. Araştırmaların sonucu Çolak’ın patronuyla kaçtığı öğrenildi. Tarafların canlı yayındaki yüzleşmesinde ise gergin anlar yaşandı.

“GERİ DÖNMEM”

Haberler.com’da yer alan haberde; Telefonla yayına bağlanan Şennur Çolak, “Ameliyat masrafımı patronum karşıladı. Geri dönmek istemiyorum. Kendi isteğimle geldim” dedi. Yengesinin anlattıkları karşısında sinirlenen Zekai Bey’in kardeşi ise “Sen nasıl utanmaz bir insanın ya? Benim kardeşimin ne suçu vardı bu hale getirdin? Yazıklar olsun sana! Çocukların kimsenin yüzüne bakamıyor” diyerek tepki gösterdi.

KUMA TEKLİFİ ÇILGINA ÇEVİRDİ

Şennur Çolak’ın patronu Abdullah Bey’in oğlu ise canlı yayında babasına seslenerek “Şennur Hanım kocasını bırakıp gitmesin, ailesinin yanına, çoluğunun çoğunun başına dönsün. Ben de gelip seni alayım. Bu olay burada kapansın. Rezil ve kepaze oldum” dedi. Şennur Hanım’ın kaçtığı patronu ise canlı yayında “Müge Hanım, ben kimseyi zorla tutmuyorum. Ben onu zorla kaçırmadım. Şu an onu bırakmak istemiyorum. 12 günden beri yanımda. Eşim istersen biz ikimiz gelelim” diyerek ağızları açık bıraktı.

Abdullah Bey’in kumalık teklifiyle çılgına dönen Müge Anlı ise “Bu ne demek? Siz hangi ülkede yaşadığınızı sanıyorsunuz? Burası Türkiye Cumhuriyeti. Bunun suç olduğunu bilmiyor musunuz? Pardon Beyefendi ya! Siz kaç yıllık eşinize böyle bir şey teklif etmeye utanmıyor musunuz? Susuyorum, susuyorum, susamıyorum. Utanmıyor musunuz böyle bir şey söylemeye ya? Bu nasıl bir terbiyesizlik yani!” diyerek çıkıştı.

Odatv.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir