Demans ile mücadele eden Bruce Willis’in 42 yıllık kariyeri sona eriyor!

Hollywood yıldızı Bruce Willis’e, beyinin bazı bölgelerinde meydana gelen işlev bozukluğu sonucu ortaya çıkan konuşma, konuşulanı anlama ve okuma-yazma gibi becerileri etkileyen ‘afazi’ (söz yitimi) hastalığı teşhisi 2022’nin mart ayında konulmuştu.

AİLESİ DUYURDU

Hastalığı ortaya çıktıktan sonra oyunculuğu bırakarak gözlerden uzak bir hayat yaşayan aktörün sağlık durumuyla ilgili yeni gelişme ise geçtiğimiz ay yaşanmıştı. Willis’in ailesi, ünlü ismin davranış ve kişilik değişikliği, düşünme, dil ve harekette bozulma semptomları gösteren frontotemporal demans hastalığına yakalandığını duyurmuştu.

EŞİNİN DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLADI

Bruce Willis’in eşi Emma Heming, geçtiğimiz günlerde eşinin 68’inci yaşını yayınladığı duygusal bir mesajla kutlamıştı. Sözlerine, “Bugün kocamın doğum günü” diyerek başlayan ünlü isim, şöyle devam etmişti:

Sabaha ağlayarak başladım. Her gün üzüldüğüm ve kederlendiğim zamanlar oluyor. Ve bugün, Bruce’un doğum gününde bu duyguları gerçekten hissediyorum. Kocamın doğum günü için bir video hazırladım. Bunu neden yaptığımı bilmiyorum çünkü, bu videolar kalbime saplanan bir bıçak gibi. Ama bunu kendim için yaptığım kadar sizin için de yapıyorum. Çünkü kocamı ne kadar çok sevdiğinizi biliyorum ve bu benim için çok şey ifade ediyor, bu yüzden teşekkür ederim.

ESKİ EŞİ DE PAYLAŞTI

Hollywood yıldızının eski eşi Demi Moore’da ünlü ismin doğum gününü unutmamıştı. 60 yaşındaki aktris, tüm ailesinin Willis’in etrafında toplandığı ve ona üzerinde mumlar olan bir elmalı turta vermeden önce mutlu yıllar şarkısını söylediği bir video paylaşmıştı.

Paylaşımına, “Mutlu yıllar, BW! Bugün doğum gününü kutlayabildiğimiz için çok mutluyuz” diye yazan Demi, “Seni ve ailemizi seviyorum. Sevgi ve iyi dilekler için herkese teşekkür ederim, hepimiz bunu hissediyoruz” ifadelerini kullanmıştı.

42 YILLIK KARİYERİNİN SON FİLMİ

Hastalığı nedeniyle oyunculuğu bırakmak zorunda kalan Bruce Willis, ‘Assassin’ (Hayalet Suikastçı) ile hayranlarının karşısına son kez çıkacak.

Yönetmen koltuğunda Jesse Atlas’ın oturduğu filmde, ünlü isme Nomzamo Mbatha ve Dominic Purcell başrollerde eşlik ediyor. 7 Nisan’da vizyona girecek olan ‘Assassin’, Bruce Willis’in rol aldığı son film olarak tarihe adını yazdıracak.

‘ASSASSIN’ FİLMİNİN KONUSU

Özel bir askeri operasyonda, bir ajanın zihninin başka bir kişinin bedenine girerek gizli ve ölümcül görevler gerçekleştirmesini sağlayan fütüristik bir mikroçip teknolojisi icat edilir. Bir ajan gizli bir görev sırasında öldürüldüğünde, karısı sorumlu adamı adalete teslim etmek için onun yerini alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir